Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
EKIPE  
 
Naziv▲ Klub Kategorija
A1 POLUFINALE juniorke
A2 POLUFINALE juniorke
B1 POLUFINALE juniorke
B2 POLUFINALE juniorke
OK BRDA OK BRDA najmlađe kadetkinje U13
OK BRDA OK BRDA mlađe kadetkinje
OK BRDA OK BRDA kadetkinje
OK BRDA OK BRDA juniorke
OK BRDA SPORT2LIFE OK BRDA najmlađe kadetkinje U13
OK BRDA SPORT2LIFE OK BRDA mlađe kadetkinje
OK BRDA SPORT2LIFE OK BRDA najmlađe kadetkinje U11
OK BRDA SPORTLIFE II OK BRDA mlađe kadetkinje
OK Dugi Rat OK Dugi Rat najmlađe kadetkinje U13
OK Dugi Rat OK Dugi Rat najmlađe kadetkinje U11
OK GUSAR OK GUSAR mlađe kadetkinje
OK GUSAR OK GUSAR najmlađe kadetkinje U13
OK Gusar OK GUSAR kadetkinje
OK Gusar II OK GUSAR mlađe kadetkinje
OK GUSAR Omiš OK GUSAR najmlađe kadetkinje U11
OK KAŠTEL LUKŠIĆ OK KAŠTEL LUKŠIĆ mlađe kadetkinje
OK KAŠTEL LUKŠIĆ OK KAŠTEL LUKŠIĆ kadetkinje
OK KAŠTEL LUKŠIĆ OK KAŠTEL LUKŠIĆ juniorke
OK KAŠTEL LUKŠIĆ OK KAŠTEL LUKŠIĆ najmlađe kadetkinje U13
OK KAŠTEL LUKŠIĆ OK KAŠTEL LUKŠIĆ najmlađe kadetkinje U11
OK KAŠTEL LUKŠIĆ II OK KAŠTEL LUKŠIĆ najmlađe kadetkinje U13
OK KAŠTELA ŽOK RIBOLA KAŠTELA najmlađe kadetkinje U13
OK KAŠTELA ŽOK RIBOLA KAŠTELA juniorke
OK KAŠTELA ŽOK RIBOLA KAŠTELA kadetkinje
OK KAŠTELA ŽOK RIBOLA KAŠTELA najmlađe kadetkinje U11
OK KAŠTELA ŽOK RIBOLA KAŠTELA mlađe kadetkinje
OK KAŠTELA DC ŽOK RIBOLA KAŠTELA mlađe kadetkinje
OK MAKARSKA OK MAKARSKA juniorke
OK MAKARSKA OK MAKARSKA najmlađe kadetkinje U13
OK MAKARSKA OK MAKARSKA najmlađe kadetkinje U11
OK MAKARSKA OK MAKARSKA mlađe kadetkinje
OK MAKARSKA OK MAKARSKA kadetkinje
OK Makarska II OK MAKARSKA mlađe kadetkinje
OK MARINA KAŠTELA OK MARINA KAŠTELA kadetkinje
OK MARINA KAŠTELA OK MARINA KAŠTELA juniorke
OK MARINA KAŠTELA OK MARINA KAŠTELA najmlađe kadetkinje U13
OK MARINA KAŠTELA OK MARINA KAŠTELA najmlađe kadetkinje U11
OK MARINA KAŠTELA OK MARINA KAŠTELA mlađe kadetkinje
OK Marina Kaštela II OK MARINA KAŠTELA mlađe kadetkinje
OK MERTOJAK OK MERTOJAK mlađe kadetkinje
OK MERTOJAK OK MERTOJAK najmlađe kadetkinje U13
OK MERTOJAK OK MERTOJAK kadetkinje
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA OK RIBOLA KAŠTELA mlađe kadetkinje
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA OK RIBOLA KAŠTELA najmlađe kadetkinje U13
OK RIBOLA KAŠTELA OK RIBOLA KAŠTELA najmlađe kadetkinje U13
OK Ribola Kaštela OK RIBOLA KAŠTELA juniori
OK RIBOLA KAŠTELA OK RIBOLA KAŠTELA mlađe kadetkinje
OK Ribola Kaštela OK RIBOLA KAŠTELA najmlađe kadetkinje U11
OK SOLIN OK SOLIN kadetkinje
OK SOLIN OK SOLIN mlađe kadetkinje
OK SPLIT OK SPLIT kadetkinje
OK SPLIT OK SPLIT najmlađe kadetkinje U11
OK Split OK SPLIT juniori
OK SPLIT OK SPLIT mlađe kadetkinje
OK SPLIT OK SPLIT najmlađe kadetkinje U13
OK SPLIT OK SPLIT juniorke
OK Split (M) OK SPLIT mlađe kadetkinje
OK Split II OK SPLIT mlađe kadetkinje
OŽK SPLIT VOLLEY TEAM OŽK SPLIT VOLLEY TEAM najmlađe kadetkinje U13
OŽK SPLIT VOLLEY TEAM OŽK SPLIT VOLLEY TEAM kadetkinje
OŽK SPLIT VOLLEY TEAM OŽK SPLIT VOLLEY TEAM mlađe kadetkinje
OŽK SPLIT VOLLEY TEAM OŽK SPLIT VOLLEY TEAM najmlađe kadetkinje U11
ŠO SKALICE OK BRDA djevojčice
ŽOK KLIS ŽOK KLIS najmlađe kadetkinje U13
ŽOK KLIS ŽOK KLIS najmlađe kadetkinje U11
ŽOK RIBOLA KAŠTELA ŽOK RIBOLA KAŠTELA mlađe kadetkinje
ŽOK RIBOLA KAŠTELA ŽOK RIBOLA KAŠTELA kadetkinje
ŽOK RIBOLA KAŠTELA ŽOK RIBOLA KAŠTELA juniorke
ŽOK SINJ ŽOK SINJ kadetkinje
ŽOK SINJ ŽOK SINJ najmlađe kadetkinje U13
ŽOK SINJ ŽOK SINJ najmlađe kadetkinje U11
ŽOK SINJ ŽOK SINJ juniorke
ŽOK SINJ ŽOK SINJ mlađe kadetkinje
ŽOK Sinj II ŽOK SINJ mlađe kadetkinje
ŽOK TROGIR ŽOK TROGIR mlađe kadetkinje
ŽOK TROGIR ŽOK TROGIR kadetkinje
ŽOK TROGIR ŽOK TROGIR juniorke
ŽOK TROGIR ŽOK TROGIR najmlađe kadetkinje U13
ŽOK TROGIR ŽOK TROGIR najmlađe kadetkinje U11
ŽOK TROGIR ŽOK TROGIR juniori
ŽOK Trogir II ŽOK TROGIR mlađe kadetkinje
ŽOK TROGIR II ŽOK TROGIR najmlađe kadetkinje U11
ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA najmlađe kadetkinje U13
ŽOK Župa dubrovačka ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA najmlađe kadetkinje U11
    zadnja promjena: 28. studenog 2023., 10,08