Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
EKIPE  
 
OK BRDA SPORT2LIFE
  Klub: OK BRDA
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba:
 
LIGA OSSDŽ - mlađe kadetkinje
GRUPA "A"
1. kolo
4. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT 2:1 (20:25,25:18,15:10)
2. kolo (4. studenog 2023. - 5. studenog 2023.)
10. OK Split (M) - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (10:25,22:25)
3. kolo (11. studenog 2023. - 12. studenog 2023.)
15. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 2:0 (25:17,25:13)
4. kolo (18. studenog 2023. - 19. studenog 2023.)
23. OK MAKARSKA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (16:25,23:25)
5. kolo (25. listopada 2023. - 26. listopada 2023.)
26. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (15:25,25:20,15:11)
6. kolo (2. prosinca 2023. - 3. prosinca 2023.)
36. OK GUSAR - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:15,25:15)
7. kolo (9. prosinca 2023. - 10. prosinca 2023.)
37. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
8. kolo (16. prosinca 2023. - 17. prosinca 2023.)
48. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ 2:0 (25:12,25:10)
9. kolo
50. OK RIBOLA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:12,25:17)
10. kolo
59. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:17,25:7)
11. kolo
63. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (17:25,13:25)
12. kolo
70. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:22,25:20)
13. kolo
76. OK BRDA SPORT2LIFE - OK Split (M) 1:2 (21:25,25:21,9:15)
14. kolo
81. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (16:25,18:25)
15. kolo
89. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MAKARSKA 2:1 (20:25,25:23,15:6)
16. kolo
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
17. kolo
102. OK BRDA SPORT2LIFE - OK GUSAR 0:2 (18:25,19:25)
18. kolo
103. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
19. kolo
114. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (12:25,16:25)
20. kolo
116. OK BRDA SPORT2LIFE - OK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (16:25,25:21,8:15)
21. kolo (20. travnja 2024. - 21. travnja 2024.)
125. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (25:23,20:25,11:15)
22. kolo (27. travnja 2024. - 28. travnja 2024.)
129. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:15,25:15)
PRVENSTVO DALMACIJE - mlađe kadetkinje
GRUPA "D" (ŽRNOVNICA)
1. kolo
1. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MAKARSKA 2:0 (25:13,25:12)
2. kolo
4. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:19,25:14)
3. kolo
6. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (21:25,27:25,16:14)
ČETVRTFINALE
1. kolo
. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:20,25:19)
 
    zadnja promjena: 16. svibnja 2024., 15,06