Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NOVOSTI  
 
VAŽNO!!! OTKAZUJU SE SVA ODBOJKAŠKA NATJECANJA DO 01.04.2020.
Nakon hitnog sastanka održanog danas, 12.03.2020. na inicijativu Središnjeg državnog ureda za šport, a vezano uz prevenciju daljnjeg širenja zaraze novim koronavirusom COVID-19, donesen je zaključak o preporukama otkazivanja svih sportskih natjecanja do 01.04.2020.

Sukladno preporuci SDUŠ-a i uz zajednički stav svih sudionika sastanka: Hrvatskog olimpijskog odbora, Hrvatskog paraolimpijskog odbora, Hrvatskog sportskog saveza gluhih, Hrvatskog školskog sportskog saveza, Hrvatskog akademskog sportskog saveza, te predstavnika pet najvećih nacionalnih sportskih saveza loptačkih sportova (nogomet, košarka, rukomet, odbojka i vaterpolo),

Upravni odbor HOS-a putem pisanog izjašnjavanja održanog danas, 12.03.2020. donio je odluku o otkazivanju svih odbojkaških natjecanja svih dobnih kategorija na području Republike Hrvatske, do 01.04.2020.

Informacije o daljnjem tijeku natjecanja po proteku ovog roka, kao i obavijest o svim ostalim detaljima koje bi naše klubove mogle zanimati moći ćemo dati po hitnom sastanku i dogovoru, a sukladno službenoj obavijesti Ministarstva zdravstva, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te Ravnateljstva civilne zaštite.

izvor: https://hos-cvf.hr/2020/03/12/vazno-otkazuju-se-sva-odbojkaska-natjecanja-do-01-04-2020/

12. 3. 2020.
Gala - male lopte
ODBOJKAŠKI KAMP PROVOLLEY - ROVINJ OD 05.07-11.07.2020
ODBOJKAŠKI KAMP PROVOLLEY - ROVINJ OD 05.07-11.07.2020 ProVolley kamp je razvojni odbojkaški kamp za dječake i djevojčice u dobi od 11 do 19 godina koji će se održati u terminu od  5.7. - 11.7.2020.

Prva generacija polaznika ProVolley odbojkaškog kampa imat će priliku vrijedno trenirati i provesti nezaboravne trenutke u prekrasnom Rovinju.

Treninzi će se održavati u novoj dvorani Gimansium koja je od smještaja udaljena 5 kilometara, ali sudionici kampa imaju organiziran prijevoz do dvorane i nazad.

Uz dva treninga dnevno, s vrhunskim stručnjacima dvoranske odbojke, djeca će imati priliku i osjetiti odbojku na pijesku, baviti se kondicijskom pripremom, a u slobodno vrijeme kupati, na kraju dana uživati u zabavnom večernjem programu.

Za sve cure i dečke biti će organizirano druženje za zvijezdama hrvatske odbojke, majice Provolley kampa, diplome i dodatni pokloni za najbolje sudionike/ice.

Broj mjesta na kampu je ograničen, pa se požuri i „Budi prvi“ s nama!!

Više doznaj na www.provolley.hr

14. 2. 2020.
 
PRVENSTVO DALMACIJE ZA JUNIORKE
RASPORED I SATNICA PRVENSTVA DALMACIJE ZA JUNIORKE NALAZI SE NA POVEZNICI

https://ossdz.hr/index.php?rubrika=utakmica&natjecanje=1534

 

24. 12. 2019.
 
JUNIORSKO PRVENSTVO DALMACIJE (Ž / M)
JUNIORSKO PRVENSTVO DALMACIJE

RASPORED I SATNICA ODIGRAVANJA UTAKMICA

27. prosinca 2019. (petak) 

GRUPA A

1. kolo - TEREN 1 (T1)


 

ŽOK DUBROVNIK - 0

1

10:00

OK SPLIT - OK KAŠTEL LUKŠIĆ

2. kolo - TEREN 1 (T1)


 

0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ

2

12:00

ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT

3. kolo - TEREN 1 (T1)


 

OK SPLIT - 0

3

14:00

OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK DUBROVNIK


 

 

GRUPA B

1. kolo - TEREN 2 (T2)


 

OK MARINA KAŠTELA - 0

1

10:00

OK KAŠTELA - OK ŠIBENIK 91

2. kolo - TEREN 2 (T2)


 

0 - OK ŠIBENIK 91

2

12:00

OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTELA

3. kolo - TEREN 2 (T2)


 

OK KAŠTELA - 0

3

14:00

OK ŠIBENIK 91 - OK MARINA KAŠTELA


 

 

GRUPA C – RAVNE NJIVE/NESLANOVAC

1. kolo 


 

ŽOK SINJ - 0

1

10:00

OK BRDA - ŽOK TROGIR

2. kolo 


 

0 - ŽOK TROGIR

2

12:00

ŽOK SINJ - OK BRDA

3. kolo 


 

OK BRDA - 0

3

14:00

ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ






*U slučaju da se prve dvije utakmice, koje se održavaju u dvorani u OŠ RAVNE NJIVE-NESLANOVAC, oduže izvan predviđenih termina do 16.45 , postoji mogućnost da se zadnja utakmica u grupi C odigra u dvorani SC POLJUD.

 

  • 28. prosinca 2019. (subota) – SC POLJUD

EKIPE KOJE SU 1.(PRVE) U SVOJOJ GRUPI TE NAJBOLJA 2. (DRUGA) EKIPA IGRAJU U POLUFINALU, TE SE KRIŽAJU NA SLJEDEĆI NAČIN:

 

PF1    (10:00 sati-T1)       X(najbolja 2. ekipa) – C1 (prvi u grupi C)

 

  PF2    (10:00 sati-T2)           A1 (prvi u grupi A) – B1 (prvi u grupi B)

 

 

FINALNA UTAKMICA – JUNIORI

 

(12:00 sati – T1)  OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA

 

 

UTAKMICA ZA 3. MJESTO - JUNIORKE:

                                        (13:00 sati-T2)  Poraženi  PF1 – PF2

UTAKMICA ZA 1. MJESTO - JUNIORKE:

                                        (13:30 sati-T1)  Pobjednici   PF1 – PF2

 

9. 12. 2019.
 
KUP RH - KUP na nivou OSSDŽ
Kako se , u za to predviđenom roku do 31.10.2019 u 23.59,  nitko od klubova koji nisu u obvezi nastupa u Kupu RH nije prijavio za igranje kupa na nivou OSSDŽ, temeljem plasmana u 1.B HOL-jug u sezoni 2018/2019 određeni su natjecateljski brojevi za klubove/ekipe koje su u obvezi igranja Kupa RH.

1. ŽOK SINJ

2. OK MAKARSKA

3. ŽOK TROGIR

4. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM

Igra se jedna utakmica, kod slabije plasirane ekipe. Sudačke takse, sastav sudačkih delegacija kao i putni troškovi su oni propisani za 2. HOL-jug u sezoni 2019/2020 :

1.kolo

Utakmica br.1. : OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ

Utakmica br.2. : ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA

 

2. kolo

Utakmica br.3:  Pobjednik Utakmica br.1. - Pobjednik Utakmica br.2

Domaćin utakmice br.3 je slabije plasirana ekipa u 1.B HOL JUG u sezoni 2018/2019.

 

Termini za odigravanje utakmica prvog kola su od 4.-10.studenog 2019.godine.

Termin za odigravanje utakmice drugog kola je od 11.-17.studenog 2019.godine.

 

O točnom terminu odigravanja utakmica domaćini su obvezni, uz gostujuću ekipu. izvijestiti i :

1. OSSDŽ na odbojkaskisavezsdz@gmail.com

2. HOS-ova Povjerenica za natjecanje Regije Jug na povjerenik.regjug@gmail.com

3. Udruga odbojkaških sudaca SDŽ na : uossdz@gmail.com

Pobjednik Kupa na nivou OSSDŽ, nastavlja natjecanje na međužupanijskom Kup natjecanju Regije Jug.


 

3. 11. 2019.
 
IZVADAK IZ PROPISNIKA 1.LIGE OSSDZ ZA ML.KADETKINJE

Članak 10.

            Svaki klub može odgoditi maksimalno odgoditi 2 (dvije) utakmice u polu sezoni što vrijedi i  za posljednje kolo prvog dijela kao i za posljednje kolo lige.

Utakmice 2.kola koje se igra 2/3.11.2019 mogu se odgoditi za neki drugi termini. Za tu odgodu ne vrijedi prethodni stavak, ali se te utakmice trebaju odigrati do kraja prvog dijela natjecanja

27. 10. 2019.
 
KUP RH - na nivou OSSDŽ
Sukladno Propisniku natjecanja Kupa Republike Hrvatske za natjecateljsku sezonu 2019./2020. (https://hos-cvf.hr/repozitorij/dokumenti/1990.pdf) do 31.10.2019 u 23.59 otvorene su prijave za sudjelovanje u natjecanju Kupa RH na nivou OSSDŽ.

Prema članku 2. Propisnika Kupa RH sudjelovanje je obvezno za sve klubove članice Prvih hrvatskih odbojkaških liga u sezoni 2019/2020 (Super liga, Prva liga, Prva B liga), tako da se oni ne moraju prijavljivati za ovaj stupanj natjecanja već će automatizmom biti u ždrijebu 1. kola na nivou OSSDŽ, prema plasmanu u protekloj sezoni i sukladno odredbama Propisnika Kupa..

Klubovima sastavnicama OSSDŽ sudionicima nižih razina natjecanja od 1.B lige sudjelovanje se preporučuje, ali nije u obvezi, te svoje prijave do navedenog roka mogu poslati na odbojkaskisavezsdz@gmail.com .

Sudačke takse u natjecanju Kupa na nivou OSSDŽ su u iznosima određenim za 2.HOL-jug.

Pobjednik Kupa na nivou OSSDŽ, nastavlja natjecanje na međužupanijskom Kup natjecanju Regije Jug. Termini za odigravanje utakmica su od 4-18.studenog 2019.godine prema poludirigiranom ždrijebu koji će biti obavljen i objavljen nakon završetka navedenog roka za prijave.

22. 10. 2019.
 
NATJECATELJSKI BROJEVI u sezoni 2019/2020-1.liga OSSDŽ za ml.kadetkinje(2005+)
Natjecateljski brojevi određeni su temeljem plasmana u sezoni 2018/2019, kao i nastupima u ostalim ligama OSSDŽ za klubove koji nisu sudjelovali u 1.ligi OSSDŽ za ml.kadetkinje.

1.OK SPLIT

2.OK MARINA KAŠTELA

3.OK BRDA SPORT2LIFE

4.ŽOK TROGIR

5.OK KAŠTEL LUKŠIĆ

6.ŽOK SINJ

7.OK MAKARSKA

8.OK KAŠTELA

9.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA

10.OK GUSAR

11.OK MERTOJAK

Odigravanje 2.kola 2/3.studenog podložno je promjeni termina.

16. 10. 2019.
 
OSSDŽ–NATJECANJA U SEZONI 19/20–PRIJAVLJENI KLUBOVI (prema vremenu prijava)

OSSDŽ – NATJECANJA U SEZONI 2019/2020 – PRIJAVLJENI KLUBOVI 

1.liga OSSDŽ

2005+

2.liga OSSDŽ

2006+

MALA odbojka

Liga OSSDŽ (4na4) 2007+

MINI odbojka

Liga OSSDŽ (3na3) 2009+

1.

OK Brda

1.

OK Brda

1.

OK Brda

1.

ŽOK Sinj

2.

OK Kaštel Lukšić

2.

OK Split

2.

OK Kaštel Lukšić

2.

OK Makarska

3.

OK Split

3.

ŽOK Sinj

3.

OK Split

3.

ŽOK Trogir

4.

ŽOK Sinj

4.

ŽOK Trogir

4.

ŽOK Sinj

4.

OK Gusar

5.

OK Makarska

5.

OK Gusar

5.

OK Makarska

5.

ŽOK Dubrovnik

6.

ŽOK Trogir

6.

OK Marina Kaštela

6.

ŽOK Trogir

 

7.

OK Mladost Ribola Kaštela (M)

7.

OK Mertojak

7.

OK Mladost Ribola Kaštela (M)

8.

OK Kaštela

 

8.

OK Gusar

9.

OK Gusar

9.

OK Marina Kaštela

10.

OK Marina Kaštela

10.

ŽOK Klis

11.

OK Mertojak

11.

OK Mertojak

 

12.

ŽOK Dubrovnik

9. 10. 2019.
 
1. i 2. liga OSSDŽ za ml.kadetkinje-početak natjecanja
Odlukom UO OSSDŽ početak natjecanja u 1. i 2. ligi OSSDŽ za ml.kadetkinje je 26/27.listopada 2019. Raspored i Propisnik bit će objavljeni po isteku roka prijava za natjecanje. Prijave na mailom dostavljenim obrascima poslati na odbojkaskisavezsdz@gmail.com najkasnije do 06.listopada 2019. u 23.59h. Termini turnira u Maloj i Mini odbojci bit će objavljeni naknadno, također po završetku gore navedenog roka prijava.
4. 10. 2019.
Gala - male lopte
    zadnja promjena: 2. svibnja 2020., 0,47