Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NOVOSTI  
 
KUP RH - KUP na nivou OSSDŽ
Kako se , u za to predviđenom roku do 31.10.2019 u 23.59,  nitko od klubova koji nisu u obvezi nastupa u Kupu RH nije prijavio za igranje kupa na nivou OSSDŽ, temeljem plasmana u 1.B HOL-jug u sezoni 2018/2019 određeni su natjecateljski brojevi za klubove/ekipe koje su u obvezi igranja Kupa RH.

1. ŽOK SINJ

2. OK MAKARSKA

3. ŽOK TROGIR

4. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM

Igra se jedna utakmica, kod slabije plasirane ekipe. Sudačke takse, sastav sudačkih delegacija kao i putni troškovi su oni propisani za 2. HOL-jug u sezoni 2019/2020 :

1.kolo

Utakmica br.1. : OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ

Utakmica br.2. : ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA

 

2. kolo

Utakmica br.3:  Pobjednik Utakmica br.1. - Pobjednik Utakmica br.2

Domaćin utakmice br.3 je slabije plasirana ekipa u 1.B HOL JUG u sezoni 2018/2019.

 

Termini za odigravanje utakmica prvog kola su od 4.-10.studenog 2019.godine.

Termin za odigravanje utakmice drugog kola je od 11.-17.studenog 2019.godine.

 

O točnom terminu odigravanja utakmica domaćini su obvezni, uz gostujuću ekipu. izvijestiti i :

1. OSSDŽ na odbojkaskisavezsdz@gmail.com

2. HOS-ova Povjerenica za natjecanje Regije Jug na povjerenik.regjug@gmail.com

3. Udruga odbojkaških sudaca SDŽ na : uossdz@gmail.com

Pobjednik Kupa na nivou OSSDŽ, nastavlja natjecanje na međužupanijskom Kup natjecanju Regije Jug.


 

3. 11. 2019.
Gala - dodir pobjede
IZVADAK IZ PROPISNIKA 1.LIGE OSSDZ ZA ML.KADETKINJE

Članak 10.

            Svaki klub može odgoditi maksimalno odgoditi 2 (dvije) utakmice u polu sezoni što vrijedi i  za posljednje kolo prvog dijela kao i za posljednje kolo lige.

Utakmice 2.kola koje se igra 2/3.11.2019 mogu se odgoditi za neki drugi termini. Za tu odgodu ne vrijedi prethodni stavak, ali se te utakmice trebaju odigrati do kraja prvog dijela natjecanja

27. 10. 2019.
 
KUP RH - na nivou OSSDŽ
Sukladno Propisniku natjecanja Kupa Republike Hrvatske za natjecateljsku sezonu 2019./2020. (https://hos-cvf.hr/repozitorij/dokumenti/1990.pdf) do 31.10.2019 u 23.59 otvorene su prijave za sudjelovanje u natjecanju Kupa RH na nivou OSSDŽ.

Prema članku 2. Propisnika Kupa RH sudjelovanje je obvezno za sve klubove članice Prvih hrvatskih odbojkaških liga u sezoni 2019/2020 (Super liga, Prva liga, Prva B liga), tako da se oni ne moraju prijavljivati za ovaj stupanj natjecanja već će automatizmom biti u ždrijebu 1. kola na nivou OSSDŽ, prema plasmanu u protekloj sezoni i sukladno odredbama Propisnika Kupa..

Klubovima sastavnicama OSSDŽ sudionicima nižih razina natjecanja od 1.B lige sudjelovanje se preporučuje, ali nije u obvezi, te svoje prijave do navedenog roka mogu poslati na odbojkaskisavezsdz@gmail.com .

Sudačke takse u natjecanju Kupa na nivou OSSDŽ su u iznosima određenim za 2.HOL-jug.

Pobjednik Kupa na nivou OSSDŽ, nastavlja natjecanje na međužupanijskom Kup natjecanju Regije Jug. Termini za odigravanje utakmica su od 4-18.studenog 2019.godine prema poludirigiranom ždrijebu koji će biti obavljen i objavljen nakon završetka navedenog roka za prijave.

22. 10. 2019.
 
NATJECATELJSKI BROJEVI u sezoni 2019/2020-1.liga OSSDŽ za ml.kadetkinje(2005+)
Natjecateljski brojevi određeni su temeljem plasmana u sezoni 2018/2019, kao i nastupima u ostalim ligama OSSDŽ za klubove koji nisu sudjelovali u 1.ligi OSSDŽ za ml.kadetkinje.

1.OK SPLIT

2.OK MARINA KAŠTELA

3.OK BRDA SPORT2LIFE

4.ŽOK TROGIR

5.OK KAŠTEL LUKŠIĆ

6.ŽOK SINJ

7.OK MAKARSKA

8.OK KAŠTELA

9.OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA

10.OK GUSAR

11.OK MERTOJAK

Odigravanje 2.kola 2/3.studenog podložno je promjeni termina.

16. 10. 2019.
 
OSSDŽ–NATJECANJA U SEZONI 19/20–PRIJAVLJENI KLUBOVI (prema vremenu prijava)

OSSDŽ – NATJECANJA U SEZONI 2019/2020 – PRIJAVLJENI KLUBOVI 

1.liga OSSDŽ

2005+

2.liga OSSDŽ

2006+

MALA odbojka

Liga OSSDŽ (4na4) 2007+

MINI odbojka

Liga OSSDŽ (3na3) 2009+

1.

OK Brda

1.

OK Brda

1.

OK Brda

1.

ŽOK Sinj

2.

OK Kaštel Lukšić

2.

OK Split

2.

OK Kaštel Lukšić

2.

OK Makarska

3.

OK Split

3.

ŽOK Sinj

3.

OK Split

3.

ŽOK Trogir

4.

ŽOK Sinj

4.

ŽOK Trogir

4.

ŽOK Sinj

4.

OK Gusar

5.

OK Makarska

5.

OK Gusar

5.

OK Makarska

5.

ŽOK Dubrovnik

6.

ŽOK Trogir

6.

OK Marina Kaštela

6.

ŽOK Trogir

 

7.

OK Mladost Ribola Kaštela (M)

7.

OK Mertojak

7.

OK Mladost Ribola Kaštela (M)

8.

OK Kaštela

 

8.

OK Gusar

9.

OK Gusar

9.

OK Marina Kaštela

10.

OK Marina Kaštela

10.

ŽOK Klis

11.

OK Mertojak

11.

OK Mertojak

 

12.

ŽOK Dubrovnik

9. 10. 2019.
 
1. i 2. liga OSSDŽ za ml.kadetkinje-početak natjecanja
Odlukom UO OSSDŽ početak natjecanja u 1. i 2. ligi OSSDŽ za ml.kadetkinje je 26/27.listopada 2019. Raspored i Propisnik bit će objavljeni po isteku roka prijava za natjecanje. Prijave na mailom dostavljenim obrascima poslati na odbojkaskisavezsdz@gmail.com najkasnije do 06.listopada 2019. u 23.59h. Termini turnira u Maloj i Mini odbojci bit će objavljeni naknadno, također po završetku gore navedenog roka prijava.
4. 10. 2019.
 
ZAVRŠNICA JUNIORSKOG PRVENSTVA DALMACIJE
Završnica Juniorskog prvenstva Dalmacije, polufinale, utakmica za 3.mjesto i finale, održati će se u Sinju u GSD „Ivica Glavan Ićo“ , 28.04.2019 s početkom u 10h. Raspored polufinalnih utakmica objavljen je na:

https://www.ossdz.hr/index.php?rubrika=utakmica&natjecanje=1519&stani=1&kolo=106

17. 4. 2019.
 
Završnica 2.grupe u natjecanju Male odbojke OSSDŽ (2006+)
Završnica 2.grupe u natjecanju Male odbojke OSSDŽ (2006+) održati će se u Omišu u ŠD Ribnjak u subotu 27.04.2019. s početkom od 9.00h. Sudjeluju OK Gusar , OK Nova Mokošica, OŽK Split volley team, ŽOK Klis i OK Mertojak. Raspored je objavljen na linku

https://www.ossdz.hr/index.php?rubrika=utakmica&natjecanje=1513&stani=1

 

17. 4. 2019.
 
NASTAVAK NATJECANJA U ML.KADETSKIM LIGAMA OSSDŽ
U dogovoru s Povjerenicom za natjecanje Regije jug , a u cilju oslobađanja što više termina za regionalna natjecanja mlađih dobnih kategorija, nastavak 1.lige i 2.lige OSSDŽ za mlađe kadetkinje je za vikend 19-20.01.2019.
8. 1. 2019.
 
SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA !
SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA !
24. 12. 2018.
Gala - male lopte
    zadnja promjena: 9. prosinca 2019., 21,19