Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
EKIPE  
 
ŽOK RIBOLA KAŠTELA
  Klub: ŽOK RIBOLA KAŠTELA
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
 
LIGA OSSDŽ - mlađe kadetkinje
GRUPA "A"
1. kolo
5. ŽOK SINJ - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:20,12:25,15:10)
2. kolo (4. studenog 2023. - 5. studenog 2023.)
8. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (21:25,11:25)
3. kolo (11. studenog 2023. - 12. studenog 2023.)
18. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (22:25,25:19,17:15)
4. kolo (18. studenog 2023. - 19. studenog 2023.)
19. 0 - ŽOK RIBOLA KAŠTELA -
5. kolo (25. listopada 2023. - 26. listopada 2023.)
30. OK SPLIT - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:15,25:8)
6. kolo (2. prosinca 2023. - 3. prosinca 2023.)
32. OK Split (M) - ŽOK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
7. kolo (9. prosinca 2023. - 10. prosinca 2023.)
41. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 2:1 (25:27,25:18,17:15)
8. kolo (16. prosinca 2023. - 17. prosinca 2023.)
45. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK MAKARSKA 1:2 (25:16,21:25,5:15)
9. kolo
52. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (20:25,20:25)
10. kolo
58. OK GUSAR - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:14,25:18)
11. kolo
63. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (17:25,13:25)
12. kolo
71. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:0 (25:12,25:22)
13. kolo
74. OK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (22:25,25:23,15:9)
14. kolo
84. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (25:15,23:25,15:10)
15. kolo
85. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - 0 -
16. kolo
96. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 0:2 (9:25,13:25)
17. kolo
98. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK Split (M) termin nije određen
18. kolo
107. ŽOK TROGIR - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:14,21:25,16:14)
19. kolo
111. OK MAKARSKA - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (18:25,25:17,15:11)
20. kolo
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:18,20:25,15:10)
21. kolo (20. travnja 2024. - 21. travnja 2024.)
124. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK GUSAR 0:2 (15:25,18:25)
22. kolo (27. travnja 2024. - 28. travnja 2024.)
129. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:15,25:15)
PRVENSTVO DALMACIJE - mlađe kadetkinje
GRUPA "C" (KAŠTEL STARI-dva terena)
1. kolo
2. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0:2 (14:25,17:25)
2. kolo
4. ŽOK SINJ - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:23,4:25,14:16)
3. kolo
5. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (23:25,25:18,15:8)
 
    zadnja promjena: 18. travnja 2024., 9,53