Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO DALMACIJE - MINI ODBOJKA - najmlađe kadetkinje U11 (2022./2023.)
GRUPA A - ŠC POLJUD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 5 1 5.0000 86 35 2.4571 5
2. ŽOK DUBROVNIK 2 1 1 4 2 2.0000 71 47 1.5106 4
3. ŽOK KLIS 2 0 2 0 6 0.0000 15 90 0.1667 0
FOTOALBUM
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - 0 -
2. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK KLIS 3:0 (15:3,15:1,15:2)
2. kolo
3. 0 - ŽOK KLIS -
4. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 2:1 (11:15,15:6,15:5)
3. kolo
5. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
6. ŽOK KLIS - ŽOK TROGIR 0:3 (4:15,2:15,3:15)
GRUPA B - OŠ Žrnovnica
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 2 2 0 6 0 90 16 5.6250 6
2. ŽOK SINJ 2 1 1 3 3 1.0000 56 69 0.8116 3
3. OK Ribola Kaštela 2 0 2 0 6 0.0000 29 90 0.3222 0
1. kolo
1. ŽOK SINJ - 0 -
2. OK Ribola Kaštela - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (0:15,1:15,4:15)
2. kolo
3. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
4. ŽOK SINJ - OK Ribola Kaštela 3:0 (15:7,15:5,15:12)
3. kolo
5. OK Ribola Kaštela - 0 -
6. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ 3:0 (15:3,15:3,15:5)
GRUPA C - ŠC POLJUD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GUSAR Omiš 2 2 0 6 0 80 22 3.6364 6
2. OK Mladost 2000 2 1 1 3 3 1.0000 55 64 0.8594 3
3. OK Nova Mokošica 2 0 2 0 6 0.0000 31 80 0.3875 0
1. kolo
1. OK GUSAR Omiš - 0 -
2. OK Mladost 2000 - OK Nova Mokošica 3:0 (15:8,15:9,15:2)
2. kolo
3. 0 - OK Nova Mokošica -
4. OK GUSAR Omiš - OK Mladost 2000 3:0 (15:3,15:3,15:4)
3. kolo
5. OK Mladost 2000 - 0 -
6. OK Nova Mokošica - OK GUSAR Omiš 0:3 (8:15,1:5,3:15)
GRUPA D - ŠC POLJUD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 2 2 0 5 1 5.0000 85 51 1.6667 5
2. ŽOK Župa dubrovačka 2 1 1 3 3 1.0000 65 62 1.0484 3
3. OK Bibinje 2 0 2 1 5 0.2000 42 79 0.5316 1
1. kolo
1. OK SPLIT - 0 -
2. ŽOK Župa dubrovačka - OK Bibinje 2:1 (15:2,4:15,15:5)
2. kolo
3. 0 - OK Bibinje -
4. OK SPLIT - ŽOK Župa dubrovačka 2:1 (15:7,10:15,15:9)
3. kolo
5. ŽOK Župa dubrovačka - 0 -
6. OK Bibinje - OK SPLIT 0:3 (4:15,11:15,5:15)
ČETVRTFINALE
1. kolo
. OK SPLIT - OK Mladost 2000 3:0 (15:6,15:6,15:4)
. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK DUBROVNIK 2:1 (15:7,13:15,15:7)
. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 3:0 (15:0,15:1,15:5)
. OK GUSAR Omiš - ŽOK Župa dubrovačka 1:2 (15:6,12:15,7:15)
POLUFINALE
1. kolo
. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT 2:1 (15:7,15:12,3:15)
. ŽOK TROGIR - ŽOK Župa dubrovačka 3:0 (15:2,15:11,15:4)
FINALE
FOTOALBUM
1. kolo (26. veljače 2023.)
. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 0:3 (10:15,14:15,11:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK TROGIR
2. OK BRDA SPORT2LIFE
ZA 3.mjesto
1. kolo
. OK SPLIT - ŽOK Župa dubrovačka 1:2 (15:7,5:15,7:15)
 
KONAČNI POREDAK
3. ŽOK Župa dubrovačka
4. OK SPLIT
    zadnja promjena: 16. svibnja 2024., 15,06