Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO DALMACIJE - MALA ODBOJKA - najmlađe kadetkinje U13 (2022./2023.)
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 3 3 0 6 0 150 76 1.9737 9
2. OK BRDA SPORT2LIFE 3 2 1 4 4 1.0000 156 135 1.1556 4
3. OK Zadar 3 1 2 3 4 0.7500 122 153 0.7974 4
4. OK Vodice 3 0 3 1 6 0.1667 93 157 0.5924 1
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:16,25:22)
2. OK Vodice - OK Zadar 0:2 (23:25,19:25)
2. kolo
3. OK BRDA SPORT2LIFE - OK Zadar 2:1 (25:15,21:25,15:8)
4. ŽOK TROGIR - OK Vodice 2:0 (25:12,25:2)
3. kolo
5. OK Vodice - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (4:25,25:17,8:15)
6. OK Zadar - ŽOK TROGIR 0:2 (8:25,16:25)
MALA ODBOJKA - PRVENSTVO DALMACIJE - najmlađe kadetkinje U13 (2022./2023.)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GUSAR 3 3 0 6 1 6.0000 162 122 1.3279 8
2. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3 2 1 5 4 1.2500 152 154 0.9870 5
3. OK Šibenik '91 3 1 2 3 5 0.6000 119 145 0.8207 3
4. OK MAKARSKA 3 0 3 2 6 0.3333 143 155 0.9226 2
1. kolo
1. OK GUSAR - OK Šibenik '91 2:0 (25:21,25:11)
2. OK MAKARSKA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (25:12,18:25,14:16)
2. kolo
3. OK Šibenik '91 - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (25:8,4:25,7:15)
4. OK GUSAR - OK MAKARSKA 2:0 (25:15,26:24)
3. kolo
5. OK MAKARSKA - OK Šibenik '91 1:2 (11:25,25:11,11:15)
6. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK GUSAR 1:2 (17:25,25:21,9:15)
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 3 3 0 6 0 150 75 2.0000 9
2. ŽOK SINJ 3 2 1 4 3 1.3333 131 140 0.9357 5
3. OK Mladost 2000 3 1 2 3 5 0.6000 154 150 1.0267 3
4. OK NOVA MOKOŠICA 3 0 3 1 6 0.1667 93 163 0.5706 1
1. kolo
1. ŽOK SINJ - OK NOVA MOKOŠICA 2:0 (25:18,25:14)
2. OK Mladost 2000 - ŽOK DUBROVNIK 0:2 (20:25,13:25)
2. kolo
3. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK 0:2 (8:25,5:25)
4. ŽOK SINJ - OK Mladost 2000 2:1 (25:19,11:25,16:14)
3. kolo
5. OK Mladost 2000 - OK NOVA MOKOŠICA 2:1 (23:25,25:10,15:13)
6. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ 2:0 (25:19,25:10)
GRUPA D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 4 4 0 8 0 200 60 3.3333 12
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 4 3 1 6 3 2.0000 186 144 1.2917 8
3. ŽOK Šibenik 4 2 2 5 4 1.2500 157 178 0.8820 7
4. OK MARINA KAŠTELA 4 1 3 2 6 0.3333 147 183 0.8033 3
5. OK RIBOLA KAŠTELA 4 0 4 0 8 0.0000 76 201 0.3781 0
1. kolo
1. OK SPLIT - 0 -
2. ŽOK Šibenik - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (25:23,11:25,6:15)
3. OK MARINA KAŠTELA - OK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (26:24,25:9)
2. kolo
4. 0 - OK RIBOLA KAŠTELA -
5. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:14,25:21)
6. OK SPLIT - ŽOK Šibenik 2:0 (25:3,25:12)
3. kolo
7. ŽOK Šibenik - 0 -
8. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:2 (6:25,13:25)
9. OK RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (8:25,9:25)
4. kolo
10. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
11. OK SPLIT - OK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:0,25:3)
12. ŽOK Šibenik - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:22,25:20)
5. kolo
13. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
14. OK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK Šibenik 0:2 (11:25,12:25)
15. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT 0:2 (3:25,20:25)
ČETVRTFINALE
1. kolo
. ŽOK TROGIR - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (25:8,12:25,15:13)
. OK GUSAR - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (25:14,14:25,15:12)
. OK SPLIT - ŽOK SINJ 2:1 (25:10,22:25,15:3)
. ŽOK DUBROVNIK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:11,19:25,15:13)
POLUFINALE
1. kolo
. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:16,25:15)
. OK GUSAR - OK SPLIT 0:2 (16:25,8:25)
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK TROGIR
2. OK SPLIT
3. OK GUSAR
4. ŽOK DUBROVNIK
FINALE
1. kolo
. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 1:2 (25:12,9:25,11:15)
UTAKMICA za 3.mjesto
1. kolo
. OK GUSAR - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (26:24,25:7)
    zadnja promjena: 14. srpnja 2024., 10,36