Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
MINI ODBOJKA OSSDŽ (2012+) - najmlađe kadetkinje U11 (2022./2023.)
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 12 11 1 32 4 8.0000 529 246 2.1504 32
2. OK BRDA SPORT2LIFE 12 9 3 27 9 3.0000 468 287 1.6307 27
3. ŽOK KLIS 12 4 8 12 24 0.5000 325 471 0.6900 12
4. OK MAKARSKA 12 0 12 1 35 0.0286 217 535 0.4056 1
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - ŽOK KLIS 3:0 (15:4,15:5,15:11)
2. OK MAKARSKA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (2:15,4:15,10:15)
2. kolo
3. ŽOK KLIS - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (3:15,5:15,10:15)
4. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 3:0 (15:4,15:6,15:5)
3. kolo
5. OK MAKARSKA - ŽOK KLIS 0:3 (7:15,5:15,10:15)
6. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 0:3 (11:15,7:15,3:15)
4. kolo
7. ŽOK KLIS - ŽOK TROGIR 1:2 (15:14,14:15,12:15)
8. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MAKARSKA 3:0 (15:2,15:3,15:12)
5. kolo
9. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK KLIS 3:0 (15:6,15:5,15:6)
10. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 0:3 (3:15,2:15,11:15)
6. kolo
11. ŽOK KLIS - OK MAKARSKA 3:0 (15:6,15:10,15:14)
12. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 3:0 (15:7,15:4,15:9)
7. kolo
13. ŽOK TROGIR - ŽOK KLIS 3:0 (15:0,15:1,15:11)
14. OK MAKARSKA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (1:15,7:15,4:15)
8. kolo
15. ŽOK KLIS - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (5:15,4:15,0:15)
16. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 3:0 (15:6,15:9,15:1)
9. kolo
17. OK MAKARSKA - ŽOK KLIS 0:3 (12:15,6:15,9:15)
18. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 1:2 (11:15,8:15,15:14)
10. kolo
19. ŽOK KLIS - ŽOK TROGIR 0:3 (2:15,4:15,5:15)
20. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MAKARSKA 3:0 (15:5,15:0,15:1)
11. kolo
21. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK KLIS 3:0 (15:3,15:8,15:11)
22. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 0:3 (3:15,1:15,3:15)
12. kolo
23. ŽOK KLIS - OK MAKARSKA 2:1 (15:7,15:11,10:15)
24. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (9:15,15:3,12:15)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 11 11 0 28 5 5.6000 483 271 1.7823 28
2. OK GUSAR Omiš 10 6 4 19 11 1.7273 382 329 1.1611 19
3. ŽOK SINJ 10 3 7 11 19 0.5789 318 398 0.7990 11
4. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 9 0 9 2 25 0.0800 214 399 0.5363 2
5. ŽOK DUBROVNIK 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo
1. OK GUSAR Omiš - 0 -
2. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK odgođeno
3. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:1 (15:9,15:12,12:15)
2. kolo
4. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
5. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ odgođeno
6. OK GUSAR Omiš - OK SPLIT 1:2 (9:15,6:15,15:9)
3. kolo
7. OK SPLIT - 0 -
8. ŽOK SINJ - OK GUSAR Omiš 3:0 (15:10,15:5,15:12)
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK odgođeno
4. kolo
10. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
11. OK GUSAR Omiš - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (15:3,15:8,15:6)
12. OK SPLIT - ŽOK SINJ 2:1 (14:15,15:6,15:8)
5. kolo
13. ŽOK SINJ - 0 -
14. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT 0:3 (6:15,5:15,10:15)
15. ŽOK DUBROVNIK - OK GUSAR Omiš odgođeno
6. kolo
16. 0 - OK GUSAR Omiš -
17. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT termin nije određen
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 1:2 (7:15,5:15,15:12)
7. kolo
19. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
20. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK odgođeno
21. OK SPLIT - OK GUSAR Omiš 2:1 (13:15,15:4,15:11)
8. kolo
22. 0 - OK SPLIT -
23. OK GUSAR Omiš - ŽOK SINJ 2:1 (15:12,12:15,15:12)
24. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
9. kolo
25. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
26. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK GUSAR Omiš termin nije određen
27. ŽOK SINJ - OK SPLIT 1:2 (9:15,15:13,3:15)
10. kolo
28. 0 - ŽOK SINJ -
29. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (15:2,15:4,15:13)
30. OK GUSAR Omiš - ŽOK DUBROVNIK odgođeno
11. kolo
31. OK GUSAR Omiš - 0 -
32. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
33. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
12. kolo
34. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
35. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ termin nije određen
36. OK GUSAR Omiš - OK SPLIT termin nije određen
13. kolo
37. OK SPLIT - 0 -
38. ŽOK SINJ - OK GUSAR Omiš 0:3 (10:15,2:15,8:15)
39. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK odgođeno
14. kolo
40. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
41. OK GUSAR Omiš - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (15:10,15:2,15:8)
42. OK SPLIT - ŽOK SINJ 3:0 (15:8,15:4,15:11)
15. kolo
43. ŽOK SINJ - 0 -
44. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT 0:3 (6:15,8:15,4:15)
45. ŽOK DUBROVNIK - OK GUSAR Omiš termin nije određen
16. kolo
46. 0 - OK GUSAR Omiš -
47. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT termin nije određen
48. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ termin nije određen
17. kolo
49. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
50. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
51. OK SPLIT - OK GUSAR Omiš 3:0 (15:10,15:6,15:12)
18. kolo
52. 0 - OK SPLIT -
53. OK GUSAR Omiš - ŽOK SINJ 3:0 (15:12,15:9,15:2)
54. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
19. kolo
55. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
56. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK GUSAR Omiš 0:3 (12:15,13:15,13:15)
57. ŽOK SINJ - OK SPLIT 1:2 (6:15,15:14,7:15)
20. kolo
58. 0 - ŽOK SINJ -
59. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (15:6,15:10,15:2)
60. OK GUSAR Omiš - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
ZAVRŠNICA
1. kolo
. ŽOK TROGIR - OK GUSAR Omiš 2:0 (15:10,15:5)
. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (7:15,7:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK TROGIR
2. OK BRDA SPORT2LIFE
3. OK GUSAR Omiš
4. OK SPLIT
za 3.mjesto
1. kolo
. OK GUSAR Omiš - OK SPLIT 2:1 (15:7,12:15,15:6)
FINALE
1. kolo
. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (15:13,15:5)
    zadnja promjena: 18. travnja 2024., 9,53