Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO DALMACIJE-MALA ODBOJKA - najmlađe kadetkinje U13
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NOVA MOKOŠICA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK GUSAR 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK BRDA SPORT2LIFE 0 0 0 0 0 0 0 0
4. ŽOK SINJ 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SINJ termin nije određen
2. OK GUSAR - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
2. kolo
3. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
4. OK NOVA MOKOŠICA - OK GUSAR termin nije određen
3. kolo
5. OK GUSAR - ŽOK SINJ termin nije određen
6. OK BRDA SPORT2LIFE - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DONAT 0 0 0 0 0 0 0 0
2. ŽOK DUBROVNIK 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK MAKARSKA 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK DONAT - 0 -
2. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
2. kolo
3. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
4. OK DONAT - OK MAKARSKA termin nije određen
3. kolo
5. OK MAKARSKA - 0 -
6. ŽOK DUBROVNIK - OK DONAT termin nije određen
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. ŽOK BIBINJE 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ŽOK TROGIR 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - 0 -
2. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK BIBINJE termin nije određen
2. kolo
3. 0 - ŽOK BIBINJE -
4. ŽOK TROGIR - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
3. kolo
5. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - 0 -
6. ŽOK BIBINJE - ŽOK TROGIR termin nije određen
GRUPA D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK SPLIT 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK MARINA KAŠTELA 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
2. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
2. kolo
3. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT termin nije određen
3. kolo
5. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
6. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
    zadnja promjena: 2. svibnja 2020., 0,47