Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO DALMACIJE - mlađe kadetkinje (2019./2020.)
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTELA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK SPLIT 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK SPLIT - OK KAŠTELA termin nije određen
2. OK ZADAR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
2. kolo
3. OK KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
4. OK SPLIT - OK ZADAR termin nije određen
3. kolo
5. OK ZADAR - OK KAŠTELA termin nije određen
6. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT termin nije određen
PRVENSTVO DALMACIJE-MALA ODBOJKA - mlađe kadetkinje (2019./2020.)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK BIBINJE 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK NOVA MOKOŠICA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK BRDA SPORT2LIFE 0 0 0 0 0 0 0 0
4. ŽOK DUBROVNIK 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK BRDA SPORT2LIFE - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
2. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK BIBINJE termin nije određen
2. kolo
3. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK BIBINJE termin nije određen
4. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
3. kolo
5. ŽOK DUBROVNIK - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
6. ŽOK BIBINJE - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
PRVENSTVO DALMACIJE - mlađe kadetkinje (2019./2020.)
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VODICE 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK MARINA KAŠTELA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK ŠIBENIK '91 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK MAKARSKA 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK MARINA KAŠTELA - OK VODICE termin nije određen
2. OK ŠIBENIK '91 - OK MAKARSKA termin nije određen
2. kolo
3. OK VODICE - OK MAKARSKA termin nije određen
4. OK MARINA KAŠTELA - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
3. kolo
5. OK ŠIBENIK '91 - OK VODICE termin nije određen
6. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
GRUPA D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0
2. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ŽOK SINJ 0 0 0 0 0 0 0 0
4. ŽOK TROGIR 0 0 0 0 0 0 0 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
2. ŽOK SINJ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
2. kolo
3. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
4. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ termin nije određen
3. kolo
5. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
6. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK TROGIR termin nije određen
    zadnja promjena: 6. listopada 2020., 23,07