Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
MALA ODBOJKA (2007+) LIGA OSSDŽ 2019/2020 - najmlađe kadetkinje U13
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 6 6 0 12 1 12.0000 307 145 2.1172 12
2. OK SPLIT 6 3 3 7 6 1.1667 255 240 1.0625 6
3. ŽOK DUBROVNIK 6 0 6 0 12 0.0000 123 300 0.4100 0
2019-2020 MALA ODBOJKA-PRAVILA IGRE
Zapisnik MALA ODBOJKA-Liga OSSDŽ 2019-2020-3.SETA
MALA ODBOJKA 2019-2020 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
Gala - male lopte
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - 0 -
2. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT 0:2 (10:25,20:25)
2. kolo
3. 0 - OK SPLIT -
4. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:5,25:7)
3. kolo
5. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
6. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 0:2 (14:25,18:25)
4. kolo
7. 0 - ŽOK TROGIR -
8. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:8,25:6)
5. kolo
9. OK SPLIT - 0 -
10. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR 0:2 (6:25,7:25)
6. kolo
11. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
12. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 2:1 (25:12,17:25,15:10)
7. kolo
13. ŽOK TROGIR - 0 -
14. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT 0:2 (18:25,21:25)
8. kolo
15. 0 - OK SPLIT -
16. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:8,25:7)
9. kolo
17. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
18. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 0:2 (18:25,8:25)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 6 6 0 12 1 12.0000 314 163 1.9264 12
2. ŽOK SINJ 6 3 3 7 6 1.1667 283 230 1.2304 6
3. OK MERTOJAK 6 0 6 0 12 0.0000 97 301 0.3223 0
2019-2020 MALA ODBOJKA-PRAVILA IGRE
Zapisnik MALA ODBOJKA-Liga OSSDŽ 2019-2020-3.SETA
MALA ODBOJKA 2019-2020 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. ŽOK SINJ - 0 -
2. OK MERTOJAK - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (4:25,4:25)
2. kolo
3. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
4. ŽOK SINJ - OK MERTOJAK 2:0 (25:5,25:4)
3. kolo
5. OK MERTOJAK - 0 -
6. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ 2:0 (25:19,25:18)
4. kolo
7. 0 - ŽOK SINJ -
8. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MERTOJAK 2:0 (25:9,25:5)
5. kolo
9. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
10. OK MERTOJAK - ŽOK SINJ 0:2 (24:26,11:25)
6. kolo
11. 0 - OK MERTOJAK -
12. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (21:25,19:25)
7. kolo
13. ŽOK SINJ - 0 -
14. OK MERTOJAK - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (6:25,3:25)
8. kolo
15. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
16. ŽOK SINJ - OK MERTOJAK 2:0 (25:8,25:14)
9. kolo
17. OK MERTOJAK - 0 -
18. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ 2:1 (24:26,25:21,15:8)
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 6 5 1 11 2 5.5000 312 165 1.8909 10
2. OK GUSAR 6 4 2 8 5 1.6000 273 212 1.2877 8
3. ŽOK KLIS 6 0 6 0 12 0.0000 92 300 0.3067 0
2019-2020 MALA ODBOJKA-PRAVILA IGRE
Zapisnik MALA ODBOJKA-Liga OSSDŽ 2019-2020-3.SETA
MALA ODBOJKA 2019-2020 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK GUSAR - 0 -
2. ŽOK KLIS - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (4:25,3:25)
2. kolo
3. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
4. OK GUSAR - ŽOK KLIS 2:0 (25:10,25:6)
3. kolo
5. ŽOK KLIS - 0 -
6. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR 2:0 (25:10,25:17)
4. kolo
7. 0 - OK GUSAR -
8. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK KLIS 2:0 (25:9,25:10)
5. kolo
9. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
10. ŽOK KLIS - OK GUSAR 0:2 (4:25,10:25)
6. kolo
11. 0 - ŽOK KLIS -
12. OK GUSAR - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (21:25,14:25)
7. kolo
13. OK GUSAR - 0 -
14. ŽOK KLIS - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (11:25,5:25)
8. kolo
15. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
16. OK GUSAR - ŽOK KLIS 2:0 (25:15,25:5)
9. kolo
17. ŽOK KLIS - 0 -
18. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR 1:2 (25:27,25:19,12:15)
GRUPA D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 6 5 1 11 3 3.6667 311 205 1.5171 10
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 6 4 2 9 5 1.8000 292 221 1.3213 8
3. OK MAKARSKA 6 0 6 0 12 0.0000 123 300 0.4100 0
2019-2020 MALA ODBOJKA-PRAVILA IGRE
Zapisnik MALA ODBOJKA-Liga OSSDŽ 2019-2020-3.SETA
MALA ODBOJKA 2019-2020 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MAKARSKA 2:0 (25:9,25:7)
2. kolo
3. 0 - OK MAKARSKA -
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (18:25,26:24,12:15)
3. kolo
5. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - 0 -
6. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (12:25,0:25)
4. kolo
7. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
8. OK MAKARSKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:2 (16:25,4:25)
5. kolo
9. OK MAKARSKA - 0 -
10. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (13:25,25:15,10:15)
6. kolo
11. 0 - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA -
12. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 2:0 (25:14,25:8)
7. kolo
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
14. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MAKARSKA 2:0 (25:10,25:14)
8. kolo
15. 0 - OK MAKARSKA -
16. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:14,25:16)
9. kolo
17. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - 0 -
18. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (15:25,14:25)
    zadnja promjena: 2. svibnja 2020., 0,47