Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
1.LIGA OSSDŽ (2005+) - mlađe kadetkinje (2019./2020.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 13 12 1 34 5 6.8000 951 620 1.5339 34
2. OK BRDA SPORT2LIFE 13 10 3 31 8 3.8750 936 564 1.6596 31
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 14 10 4 26 16 1.6250 869 792 1.0972 26
4. OK MARINA KAŠTELA 13 9 4 25 14 1.7857 876 744 1.1774 25
5. ŽOK TROGIR 13 8 5 23 16 1.4375 840 730 1.1507 23
6. ŽOK SINJ 13 7 6 21 18 1.1667 794 797 0.9962 21
7. OK MAKARSKA 14 5 9 21 21 1.0000 897 857 1.0467 21
8. OK KAŠTELA 12 4 8 14 22 0.6364 693 780 0.8885 14
9. OK GUSAR 14 1 13 3 39 0.0769 597 1039 0.5746 3
10. OK MERTOJAK 15 1 14 3 42 0.0714 584 1114 0.5242 3
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0 0 0 0 0 0 0 0
2019-2020 PROPISNIK-1.LIGA OSSDŽ ZA MLAĐE KADETKINJE (2005+) (20.10.2019)
Zapisnik 1.Liga OSSDŽ za ml.kadetkinje 2019-2020-3.SETA
Gala - male lopte
1. kolo (26. listopada 2019. - 27. listopada 2019.)
1. OK SPLIT - 0 -
2. OK MARINA KAŠTELA - OK MERTOJAK 3:0 (25:10,25:10,25:7)
3. OK BRDA SPORT2LIFE - OK GUSAR 3:0 (25:3,25:13,25:6)
5. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA 2:1 (25:23,20:25,25:16)
6. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 1:2 (18:25,7:25,27:25)
2. kolo (2. studenog 2019. - 3. studenog 2019.)
7. 0 - OK MAKARSKA -
8. OK KAŠTELA - ŽOK SINJ 1:2 (18:25,18:25,25:10)
10. OK GUSAR - ŽOK TROGIR 0:3 (12:25,4:25,19:25)
11. OK MERTOJAK - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (8:25,11:25,5:25)
12. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:18,25:21,25:20)
3. kolo (9. studenog 2019. - 10. studenog 2019.)
13. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
14. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT 2:1 (25:22,25:17,20:25)
15. ŽOK TROGIR - OK MERTOJAK 3:0 (25:9,25:10,25:8)
16. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK GUSAR 3:0 (25:12,25:5,25:13)
18. OK MAKARSKA - OK KAŠTELA 1:2 (25:18,17:25,16:25)
4. kolo (16. studenog 2019. - 17. studenog 2019.)
19. 0 - OK KAŠTELA -
21. OK GUSAR - ŽOK SINJ 0:3 (10:25,12:25,21:25)
22. OK MERTOJAK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (15:25,15:25,9:25)
23. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 3:0 (25:13,25:20,25:15)
24. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (25:21,25:16,20:25)
5. kolo (23. studenog 2019. - 24. studenog 2019.)
25. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
26. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (25:27,25:13,25:18)
27. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT 0:3 (10:25,20:25,6:25)
28. ŽOK SINJ - OK MERTOJAK 3:0 (25:9,25:18,25:20)
29. OK MAKARSKA - OK GUSAR 3:0 (25:16,25:9,25:9)
6. kolo (30. studenog 2019. - 1. prosinca 2019.)
32. OK GUSAR - OK KAŠTELA 0:3 (11:25,19:25,14:25)
33. OK MERTOJAK - OK MAKARSKA 0:3 (11:25,12:25,17:25)
34. OK SPLIT - ŽOK SINJ 3:0 (25:12,25:16,25:10)
35. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (25:14,16:25,16:25)
36. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 3:0 (25:17,25:6,25:18)
7. kolo (7. prosinca 2019. - 8. prosinca 2019.)
37. ŽOK TROGIR - 0 -
38. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (11:25,3:25,5:25)
39. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (14:25,19:25,20:25)
40. OK MAKARSKA - OK SPLIT 0:3 (18:25,10:25,14:25)
41. OK KAŠTELA - OK MERTOJAK 3:0 (25:8,25:17,25:16)
8. kolo (14. prosinca 2019. - 15. prosinca 2019.)
43. 0 - OK GUSAR -
45. OK SPLIT - OK KAŠTELA 3:0 (25:11,25:15,25:9)
46. OK MARINA KAŠTELA - OK MAKARSKA 2:1 (21:25,25:19,25:18)
47. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ termin nije određen
48. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (27:25,18:25,25:16)
9. kolo (21. prosinca 2019. - 22. prosinca 2019.)
49. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
50. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR termin nije određen
51. OK MAKARSKA - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
52. OK KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
54. OK GUSAR - OK MERTOJAK 2:1 (25:23,25:20,21:25)
10. kolo (25. siječnja 2020. - 26. siječnja 2020.)
55. 0 - OK MERTOJAK -
56. OK SPLIT - OK GUSAR 3:0 (25:16,25:10,25:19)
58. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTELA 3:0 (25:3,25:13,25:18)
59. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 3:0 (25:13,25:10,25:17)
60. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ 2:1 (18:25,25:16,25:9)
11. kolo (1. veljače 2020. - 2. veljače 2020.)
61. ŽOK SINJ - 0 -
62. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (16:25,25:27,25:10)
63. OK KAŠTELA - ŽOK TROGIR 1:2 (14:25,25:17,12:25)
65. OK GUSAR - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (21:25,7:25,17:25)
66. OK MERTOJAK - OK SPLIT 0:3 (6:25,14:25,13:25)
12. kolo (8. veljače 2020. - 9. veljače 2020.)
67. 0 - OK SPLIT -
68. OK MERTOJAK - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (9:25,14:25,10:25)
69. OK GUSAR - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (12:25,12:25,13:25)
71. OK KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (14:25,16:25,15:25)
72. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 1:2 (15:25,21:25,25:20)
13. kolo (15. veljače 2020. - 16. veljače 2020.)
73. OK MAKARSKA - 0 -
74. ŽOK SINJ - OK KAŠTELA 1:2 (23:25,25:16,24:26)
76. ŽOK TROGIR - OK GUSAR termin nije određen
77. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MERTOJAK 3:0 (25:11,25:4,25:14)
78. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 1:2 (25:20,16:25,14:25)
14. kolo (22. veljače 2020. - 23. veljače 2020.)
79. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
80. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (25:20,18:25,25:15)
81. OK MERTOJAK - ŽOK TROGIR 0:3 (15:25,4:25,8:25)
82. OK GUSAR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (12:25,11:25,8:25)
84. OK KAŠTELA - OK MAKARSKA 0:3 (22:25,21:25,18:25)
15. kolo (29. veljače 2020. - 1. ožujka 2020.)
85. OK KAŠTELA - 0 -
87. ŽOK SINJ - OK GUSAR 3:0 (25:18,25:17,25:18)
88. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MERTOJAK 3:0 (25:11,25:16,25:16)
89. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 1:2 (13:25,23:25,26:24)
90. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA 1:2 (25:18,23:25,23:25)
16. kolo (7. ožujka 2020. - 8. ožujka 2020.)
91. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
92. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 2:1 (20:25,25:8,25:17)
93. OK SPLIT - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:18,25:11,25:8)
94. OK MERTOJAK - ŽOK SINJ 0:3 (6:25,15:25,14:25)
95. OK GUSAR - OK MAKARSKA 0:3 (10:25,20:25,9:25)
17. kolo (14. ožujka 2020. - 15. ožujka 2020.)
98. OK KAŠTELA - OK GUSAR termin nije određen
99. OK MAKARSKA - OK MERTOJAK termin nije određen
100. ŽOK SINJ - OK SPLIT termin nije određen
101. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
102. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
18. kolo (21. ožujka 2020. - 22. ožujka 2020.)
103. 0 - ŽOK TROGIR -
104. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
105. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SINJ termin nije određen
106. OK SPLIT - OK MAKARSKA termin nije određen
107. OK MERTOJAK - OK KAŠTELA termin nije određen
19. kolo (28. ožujka 2020. - 29. ožujka 2020.)
109. OK GUSAR - 0 -
111. OK KAŠTELA - OK SPLIT termin nije određen
112. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
113. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE 0:3 (14:25,12:25,11:25)
114. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK TROGIR termin nije određen
20. kolo (4. travnja 2020. - 5. travnja 2020.)
115. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
116. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 1:2 (19:25,18:25,25:12)
117. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MAKARSKA 2:1 (23:25,25:16,25:10)
118. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTELA 2:1 (25:12,18:25,25:20)
120. OK MERTOJAK - OK GUSAR 2:1 (25:20,25:23,21:25)
21. kolo
121. OK MERTOJAK - 0 -
122. OK GUSAR - OK SPLIT termin nije određen
124. OK KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
125. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 1:2 (24:26,21:25,25:14)
126. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
22. kolo
127. 0 - ŽOK SINJ -
128. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 2:1 (28:26,19:25,25:21)
129. ŽOK TROGIR - OK KAŠTELA termin nije određen
131. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR termin nije određen
132. OK SPLIT - OK MERTOJAK termin nije određen
    zadnja promjena: 20. srpnja 2020., 11,31