Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO DALMACIJE - kadetkinje (2017./2018.)
GRUPA A (OŠ Marka Marulića-SINJ)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 3 3 0 6 0 150 54 2.7778 6
2. OK ŠIBENIK '91 3 2 1 4 2 2.0000 129 92 1.4022 4
3. ŽOK BIBINJE 3 1 2 2 4 0.5000 117 100 1.1700 2
4. OK NOVA MOKOŠICA 3 0 3 0 6 0.0000 0 150 0.0000 -3
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SINJ 0:2 (bez borbe)
2. ŽOK BIBINJE - OK ŠIBENIK '91 0:2 (23:25,19:25)
2. kolo
3. ŽOK SINJ - OK ŠIBENIK '91 2:0 (25:13,25:16)
4. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK BIBINJE 0:2 (bez borbe)
3. kolo
5. ŽOK BIBINJE - ŽOK SINJ 0:2 (16:25,9:25)
6. OK ŠIBENIK '91 - OK NOVA MOKOŠICA 2:0 (bez borbe)
GRUPA B (OŠ Ravne njive-SPLIT)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA 3 3 0 6 0 150 64 2.3438 6
2. OK KAŠTELA 3 2 1 4 3 1.3333 131 107 1.2243 4
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3 1 2 3 4 0.7500 148 108 1.3704 2
4. OK VODICE 3 0 3 0 6 0.0000 0 150 0.0000 -3
Gala - dodir pobjede
1. kolo (19. svibnja 2018.)
7. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA 0:2 (20:25,21:25)
8. OK VODICE - OK KAŠTELA 0:2 (bez borbe)
2. kolo (19. svibnja 2018.)
9. OK BRDA - OK KAŠTELA 2:0 (25:13,25:10)
10. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK VODICE 2:0 (bez borbe)
3. kolo (19. svibnja 2018.)
11. OK VODICE - OK BRDA 0:2 (bez borbe)
12. OK KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:20,18:25,15:12)
GRUPA C (ŠC Poljud-SPLIT)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 3 3 0 6 1 6.0000 171 106 1.6132 6
2. OK ZADAR 3 2 1 5 2 2.5000 165 95 1.7368 4
3. OK MAKARSKA 3 1 2 2 4 0.5000 117 102 1.1471 2
4. ŽOK ŠIBENIK 3 0 3 0 6 0.0000 0 150 0.0000 -3
Gala - dodir pobjede
1. kolo
13. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK 2:0 (bez borbe)
14. OK ZADAR - OK MAKARSKA 2:0 (25:13,25:13)
2. kolo
15. ŽOK ŠIBENIK - OK MAKARSKA 0:2 (bez borbe)
16. OK SPLIT - OK ZADAR 2:1 (25:21,24:26,20:18)
3. kolo
17. OK ZADAR - ŽOK ŠIBENIK 2:0 (bez borbe)
18. OK MAKARSKA - OK SPLIT 0:2 (25:27,16:25)
GRUPA D (SD Vinko Kandija-TROGIR)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 3 3 0 6 0 150 94 1.5957 6
2. ŽOK TROGIR 3 2 1 4 3 1.3333 141 132 1.0682 4
3. ŽOK DUBROVNIK 3 1 2 3 4 0.7500 143 127 1.1260 2
4. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3 0 3 0 6 0.0000 69 150 0.4600 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (19. svibnja 2018.)
19. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (18:25,17:25)
20. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:0 (25:8,25:13)
2. kolo (19. svibnja 2018.)
21. OK MARINA KAŠTELA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:0 (25:6,25:11)
22. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 2:1 (16:25,25:14,15:12)
3. kolo (19. svibnja 2018.)
23. ŽOK DUBROVNIK - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (22:25,20:25)
24. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR 0:2 (15:25,16:25)
RAZIGRAVANJE - kadetkinje (2017./2018.)
ČETVRTFINALE
Gala - dodir pobjede
ČETVRTFINALE
25. ŽOK SINJ - OK KAŠTELA 2:0 (25:14,25:10)
26. OK ŠIBENIK '91 - OK BRDA 0:2 (14:25,12:25)
27. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 2:1 (14:25,25:23,15:8)
28. OK ZADAR - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:23,25:14)
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK SINJ
2. OK BRDA
3. OK SPLIT
4. OK ZADAR
POLUFINALE
Gala - dodir pobjede
POLUFINALE (20. svibnja 2018.)
29. ŽOK SINJ - OK SPLIT 2:0 (25:16,25:21)
30. OK BRDA - OK ZADAR 2:1 (16:25,25:22,22:20)
ZA 3.MJESTO
ZA TREĆE MJESTO
31. OK SPLIT - OK ZADAR 2:1 (18:25,25:23,15:6)
FINALE
FINALE
32. ŽOK SINJ - OK BRDA 2:0 (25:20,25:17)
    zadnja promjena: 6. listopada 2020., 23,07