Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
Prvenstvo Dalmacije - mlađe kadetkinje (2016./2017.)
Grupa A - OŠ Kman-Kocunar SPLIT
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 3 3 0 6 0 150 103 1.4563 9
2. OK SPLIT 3 2 1 4 2 2.0000 130 120 1.0833 6
3. OK ŠIBENIK '91 3 1 2 2 4 0.5000 132 120 1.1000 3
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3 0 3 0 6 0.0000 81 150 0.5400 0
Gala - male lopte
1. kolo (1. travnja 2017.)
1. ŽOK SINJ - OK SPLIT 2:0 (25:14,25:16)
2. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK ŠIBENIK '91 0:2 (6:25,14:25)
2. kolo (1. travnja 2017.)
3. OK SPLIT - OK ŠIBENIK '91 2:0 (25:21,25:18)
4. ŽOK SINJ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:9,25:21)
3. kolo (1. travnja 2017.)
5. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT 0:2 (12:25,19:25)
6. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK SINJ 0:2 (23:25,20:25)
Grupa B - SD Marina Kaštela KAŠTEL GOMILICA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 3 3 0 6 1 6.0000 164 90 1.8222 8
2. OK SOLIN 3 2 1 4 2 2.0000 129 110 1.1727 6
3. OK MERTOJAK 3 1 2 3 4 0.7500 136 142 0.9577 4
4. OK NOVA MOKOŠICA 3 0 3 0 6 0.0000 63 150 0.4200 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (1. travnja 2017.)
7. OK MARINA KAŠTELA - OK MERTOJAK 2:1 (25:17,24:26,15:1)
8. OK SOLIN - OK NOVA MOKOŠICA 2:0 (25:9,25:9)
2. kolo (1. travnja 2017.)
9. OK MARINA KAŠTELA - OK SOLIN 2:0 (25:14,25:15)
10. OK MERTOJAK - OK NOVA MOKOŠICA 2:0 (25:14,25:14)
3. kolo (1. travnja 2017.)
11. OK SOLIN - OK MERTOJAK 2:0 (25:20,25:22)
12. OK NOVA MOKOŠICA - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (11:25,6:25)
Grupa C - SD Trogir (mala dvorana)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 3 3 0 6 0 150 92 1.6304 9
2. OK ZADAR 3 2 1 4 2 2.0000 139 130 1.0692 6
3. ŽOK DUBROVNIK 3 1 2 2 4 0.5000 122 133 0.9173 3
4. OK KAŠTELA DC 3 0 3 0 6 0.0000 94 150 0.6267 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
13. OK ZADAR - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:18,25:21)
14. ŽOK TROGIR - OK KAŠTELA DC 2:0 (25:6,25:14)
2. kolo
15. ŽOK DUBROVNIK - OK KAŠTELA DC 2:0 (25:21,25:12)
16. OK ZADAR - ŽOK TROGIR 0:2 (19:25,20:25)
3. kolo
17. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:17,25:16)
18. OK KAŠTELA DC - OK ZADAR 0:2 (21:25,20:25)
Grupa D - OŠ Ravne njive SPLIT
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3 2 1 5 3 1.6667 159 136 1.1691 6
2. OK BRDA 3 2 1 5 3 1.6667 163 144 1.1319 6
3. OK MAKARSKA 3 2 1 5 3 1.6667 165 147 1.1224 6
4. ŽOK ŠIBENIK 3 0 3 0 6 0.0000 90 150 0.6000 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
19. OK MAKARSKA - ŽOK ŠIBENIK 2:0 (25:17,25:16)
20. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA 2:1 (25:17,17:25,15:9)
2. kolo
21. ŽOK ŠIBENIK - OK BRDA 0:2 (21:25,9:25)
22. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:18,18:25,15:9)
3. kolo
23. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK ŠIBENIK 2:0 (25:7,25:20)
24. OK BRDA - OK MAKARSKA 2:1 (22:25,25:22,15:10)
RAZIGRAVANJE
Gala - dodir pobjede
ČETVRTFINALE
25. ŽOK TROGIR - OK SOLIN 2:1 (25:17,16:25,15:7)
26. OK MARINA KAŠTELA - OK ZADAR 2:0 (25:21,25:12)
27. ŽOK SINJ - OK BRDA 2:1 (25:21,22:25,16:14)
28. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT 0:2 (9:25,14:25)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK MARINA KAŠTELA
2. OK SPLIT
3. ŽOK SINJ
4. ŽOK TROGIR
5. OK BRDA
6. OK SOLIN
7. OK ZADAR
8. OK KAŠTEL LUKŠIĆ
Gala - dodir pobjede
POLUFINALE
29. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 1:2 (23:25,25:16,14:16)
30. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:0 (25:14,25:19)
FINALE
36. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 2:0 (25:14,26:24)
ZA 3. MJESTO
ZA TREĆE MJESTO
35. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 2:1 (24:26,25:16,15:7)
ZA PLASMAN OD 5. do 8. MJESTA
1. kolo
31. OK SOLIN - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:22,21:25,17:15)
32. OK ZADAR - OK BRDA 0:2 (18:25,14:25)
ZA SEDMO MJESTO
33. OK ZADAR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:21,25:14)
ZA PETO MJESTO
34. OK BRDA - OK SOLIN 2:0 (25:19,25:17)
    zadnja promjena: 6. listopada 2020., 23,07